Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S. Cevaplarını Alın

Tenik destek hizmetleri nasıl veriliyor?

Teknik destek hizmetleri, fatura tarihinden itibaren 1 yıl süresince on-line ve telefon aracılığı ile ücretsiz verilmektedir. Yazılımlar hakkındaki her türlü sorunlarınızı destek@pascalyazilim.com adresine e-mail yazarak gün içinde çözümlü yanıtını alabilirsiniz. Dilerseniz telefon (+90 850 532 44 32) ile de sorunlarınızı iletebilirsiniz. Teknik destek hizmet süreniz dolduktan sonra destek paketlerinden birini satın alarak hizmet almayı sürdürebilirsiniz. Yazılım teknik destek hizmeti ücretlendirilmesi lisans fiyatlarına göre değişmektedir. Pascal  Yazılım’ a ait uzak masaüstü uygulaması ile internete bağlı olduğunuz sürece, teknik destek yetkililerimizden hızlı bir şekilde istediğiniz an yardım alabilirsiniz.

Programların kurulumu için nasıl bir donanım gerekiyor ?

Yazılım uygulamaları öncesinde mevcut donanım yapınız incelendikten sonra firmanız için seçilen konfigürasyon doğrultusunda, gerekli tavsiye ve öneriler teknik kadromuz tarafından verilmektedir.

MS SQL Veritabanı için ek bir ücret ödeyecek miyim ?

Microsof SQL Server 202014 için herhangi bir lisans ücreti ödemeniz gerekmemektedir. 

Farklı uygulamalarla Entegrasyon yapıyor musunuz ?

Pascal Yazılım üretici firma olduğundan her türlü entegrasyon çalışması ayrıca projelendirilerek yapılmaktadır.

Yazılımlarda bize özel geliştirmeler yapılabilir mi ?

Pascal Yazılım bünyesinde geliştirilen yazılımlarımız paket yazılımlar olmakla beraber, uygulanan projenin niteliğine göre firmanın ihtiyaçları doğrultusunda özel çalışmalarında yapılabildiği yazılımlardır. Pascal yazılım geliştirdiği yazılımlar üzerinde değer katabilecek olan tüm geliştirme taleplerini Yazılım geliştirme havuzuna alarak planlanan güncellemelerin içinde yer verir. Bunun dışında firmalar için çok spesifik fakat olmazsa olmaz niteliğindeki geliştirme taleplerine de özel proje kapsamında cevap vermektedir.